SLUŽBY

01
ROZHODNI SA

... ÁNO / NIE

Jednoduchý problém

Máš jednoduchý problém, ale nevieš, ako naň nájsť odpoveď? Možno ťa trápi otázka, či máš odpustiť svojmu blízkemu, ktorý ti ublížil. Alebo či by si mal/a cestovať do zahraničia práve teraz. Možno sa ti v živote objavil životný partner a ty sa chceš presvedčiť, či je to tá správna voľba. Možno sa pýtaš, či by si zajtra mal/a ísť na strihanie vlasov, alebo si dať pleťové ošetrenie.

Krátka odpoveď

Postačí ti na tvoje rozhodnutie iba krátka odpoveď? Potom je táto služba stvorená práve pre teba! Skontaktuj sa so mnou ako astrologičkou a numerologičkou, a ja ti pomôžem získať jasnosť v tvojom živote.

Ako na to

Objednaj si odpoveď kliknutím na tlačidlo nižšie. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Potom už len stačí počkať na odpoveď.

02
ROZHODNI SA

... PRE ODPOVEĎ

Zložitý problém

Trápia ťa partnerské problémy? Chceš poznať svoj osud? Chceš rozvíjať svoje slabé stránky ale nevieš ako? Potrebuješ lepšie porozumieť svojmu životnému poslaniu?

Podrobná odpoveď

Ak potrebuješ komplexnú odpoveď na svoj problém a chceš vidieť podrobný rozbor aktuálneho postavenia hviezd a čísel, potom je táto služba stvorená práve pre teba. Transcendentálne sa prenesiem do svojho vnútra a prinesiem ti riešenie.

Ako na to

Objednaj si odpoveď kliknutím na tlačidlo nižšie. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Potom už len stačí počkať na odpoveď a vyriešiť tak svoj problém.

03
ROZHODNI SA

... KAŽDÝ DEŇ

Každodenné problémy

Nechceš sa trápiť každodennými rozhodnutiami a chceš poznať odpoveď na svoj osud? Potom je tento balíček práve pre teba – nemá expiráciu, otázky posielaš kedykoľvek potrebuješ a je vhodný aj ako darček!

Podrobné odpovede

Na každú tvoju otázku dostaneš komplexný astrologický a numerologický rozbor, ktorý ti prinesie odpoveď. V prípade, že máš preferenciu a chceš si vybrať iba jeden konkrétny rozbor, stačí ak to napíšeš do zátvorky za tvojou otázkou.

Ako na to

Objednaj si 10 odpovedí kliknutím na tlačidlo nižšie. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Pri ďalších otázkach nemusíš vypĺňať dotazník, stačí napísať svoju otázku ako odpoveď na posledný e-mail.