SLUŽBY

01
ROZHODNI SA

... ÁNO / NIE

Jednoduchý problém

Nevieš či odpustiť svojmu blízkemu, ktorý ti ublížil? Či je správny čas na let do zahraničia? Chceš vedieť, či sa v tvojom živote práve objavil životný partner? Radia ti hviezdy ostrihať si zajtra vlasy? Ísť na pleťové ošetrenie?

Krátka odpoveď

Postačí ti na tvoje rozhodnutie iba krátka odpoveď? Potom je táto služba stvorená práve pre teba!

Ako na to

Objednaj si odpoveď kliknutím na tlačidlo vedľa. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Potom už len stačí počkať na odpoveď.

02
ROZHODNI SA

... PRE ODPOVEĎ

Zložitý problém

Trápia ťa partnerské problémy? Chceš poznať svoj osud? Chceš rozvíjať svoje slabé stránky ale nevieš ako? Potrebuješ lepšie porozumieť svojmu životnému poslaniu?

Podrobná odpoveď

Ak potrebuješ komplexnú odpoveď na tvoj problém a chceš vidieť podrobný rozbor aktuálneho postavenia hviezd a čísel potom je táto služba stvorená ako pre teba. Transcendentálne sa prenesiem do svojho vnútra a prinesiem ti riešenie.

Ako na to

Objednaj si odpoveď kliknutím na tlačidlo vedľa. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Potom už len stačí počkať na odpoveď a vyriešiť tak svoj problém.

03
ROZHODNI SA

... KAŽDÝ DEŇ

Každodenné problémy

Nechceš sa trápiť každodennými rozhodnutiami a chceš poznať odpoveď tvojho osudu? Potom je tento balíček práve pre teba – nemá expiráciu, otázky posielaš kedykoľvek to potrebuješ a je vhodný aj ako darček!

Podrobné odpovede

Na každú tvoju otázku dostaneš komplexný astrologický a numerologický rozbor, ktorý ti prinesie odpoveď. V prípade, že máš preferenciu a chceš si vybrať iba jeden konkrétny rozbor, stačí ak to napíšeš do zátvorky za tvojou otázkou.

Ako na to

Objednaj si 10 odpovedí kliknutím na tlačidlo vedľa. Keď zaplatíš za službu, ktorú si si vybral, na e-mail ti príde krátky dotazník, kde zadáš niekoľko potrebných údajov a svoju otázku. Pri ďalších otázkach nemusíš vypĺňať dotazník, stačí napísať svoju otázku ako odpoveď na posledný e-mail.